Kroužky

Poznávání svého vnitřního světa, světa ostatních i okolí, které nás obklopuje prostřednictvím vlastních prožitků a zkušeností.

Budeme tvořit zejména z přírodních materiálů nebo témata s přírodním motivem. Při našem tvoření není "dobře" a "špatně", a tak se nebojíme chyb. Pohrajeme si s fantazií, myšlenkami, barvami a budeme si také hodně povídat. Nejdůležitější pro nás bude radost ze samotného tvoření.

Naším cílem bude přiblížit svět dřeva dětem v několika projektech inspirovaných knihou Richarda Irvinga FOREST CRAFT. Děti si pod vedením budou moci samy vyrobit různé věci ze dřeva. Naučí se základní bezpečnou techniku práce s nožem a pilkou.

Budeme objevovat prostor, který nás obklopuje (zahrádka, les, bambusový háj atd.). Naučíme se pracovat s videem, fotkou, zvukovým záznamem, nástroji jako je kompas, metr, mikroskop a další. Děti si vytvoří kreativní digitální materiály (digitální knihu, video, komiks), které si mohou zařadit do svého portfolia.

Máte zájem nebo předběžný zájem o některý z kroužků? Dejte nám vědět, ať s Vámi můžeme probrat detaily, na základě kterých se můžete rozhodnout.

Líbí se vám náš prostor, naše kroužky, ale Vaše dcera/ Váš syn by rádi jiný druh kroužku nebo doučování? Řekněte nám o tom, rádi Vám pomůžeme jak bude v našich silách.


Sledujte nás na Facebooku - Lesní klub Zahrádka Troja.