Kroužky

Budeme objevovat prostor, který nás obklopuje (zahrádka, les, bambusový háj atd.). 🌳 Naučíme se pracovat s videem, fotkou, zvukovým záznamem, nástroji, jako je kompas, metr, mikroskop a další. Děti si vytvoří kreativní digitální materiály (digitální knihu, video, komiks), které si mohou zařadit do svého portfolia.

Zajímá vaše dítě, jak se podle mraků pozná, jaké bude počasí, proč stromům na zimu opadá listí, proč sovy vidí dobře ve tmě nebo jak vzniká duha? Chcete, aby si hrálo venku s partou kamarádů a učilo se hodnotám, jako je přátelství a respekt k přírodě? Přijďte se podívat do našeho hravého přírodovědného kroužku pro všechny...

Máte zájem nebo předběžný zájem o některý z kroužků? Dejte nám vědět, ať s Vámi můžeme probrat detaily, na základě kterých se můžete rozhodnout.

Líbí se vám náš prostor, naše kroužky, ale Vaše dcera/ Váš syn by rádi jiný druh kroužku nebo doučování? Řekněte nám o tom, rádi Vám pomůžeme jak bude v našich silách.


Další informace o pořádání kroužků vám ráda poskytne Vlaďka na emailu info@zahradkatroja.cz nebo na telefonu 606 605 825.


Sledujte nás na Facebooku - Zahrádka Troja.