Fotogalerie

Masopust 2020

09.03.2020

Druhý ročník masopustu se uskutečnil v lesní školce Zahrádka Troja. K vidění bylo spousty masek, kdo neměl, tak si ji mohl zapůjčit a nebo vyrobit v našich výtvarných dílnách v teepee. Masopustní průvod plný masek a hudebních nástrojů prošel Palírkou až k OC Krakov, kde na děti čekalo malé překvapení. Poté jsme se vydali zpět na Zahrádku,...

Lesní klub Zahrádka Troja se nachází pouze několik minut od zastávky Poliklinika Mazurská, dokonce spousta místních obyvatel netuší, že stačí projít sídlištěm a můžete si plnými doušky užívat přírody a klidu.

Dožínky 2019

26.09.2019

V září se uskutečnilo první setkání rodičů na slavnosti zvané Dožínky, kde jsme z lokální zeleniny uvařili v novém kotlíku vývar, který se opravdu hodil, jelikož tatínkové v lese stavěli z palet bahnitou kuchyňku pro naše dětičky.

Máme za sebou historicky první příměstský tábor v Zahrádce Troje, která se proměnila v království bájné Atlantidy a nás s detektivy čekal náročný úkol, vypátrání zloděje zdroje energie pro Atlantidu. Zažili jsme spoustu zážitků, výprav do Zoo, bambusového háje, trojského údolí přívozem, nová přátelství, lásky a také jsme odhalili pachatele.

Zažili jsme krásný rok plný dětského smíchu. Užívali jsme sněhu, deště i sluníčka, tak jak to v životě chodí. Stáli jsme při sobě, učili se řešit nové situace, poznávali přírodu, okolí, ale také sami sebe. Co dokážu, čeho se bojím, co je příjemné mně a co mému kamarádovi? Postupně tvoříme tým, protože vyrůstáme spolu na Zahrádce, co víc si přát.. ...

Na Dni dětí bylo na Zahrádce živo a veselo. Děti si užívaly různých druhů pohybových aktivit, malování, vyřezávání ze dřeva, střílení z luku, hlazení canisterapeutického Ronyho, křesání ohně, luštění hádanek a mnoho dalších připravených i spontánně vzniklých činností. Tento den zkrátka patřil dětem.