Fotogalerie

Tři králové

10.01.2019

Nový rok jsme zahájili oslavou svátku Tří králů. Společně jsme vyrobili dárky pro Ježíška, dozvěděli se při hře spousty zajímavostí a společně jsme si i zazpívali. Děkujeme za účast a těšíme se na další setkání.

I k nám zavítala nepostradatelná trojice symbolizující začátek adventního času. Tentokrát to nebylo jen o básničce. V čertovském doupěti děti tvořily obrázky a domácí razítka a s andělem se naučily básničku pro Mikuláše. A protože se jim vše skvěle dařilo, Mikuláš je doprovodil k nadílce, kterou si pak všichni společně rozdělili.

Už od konce léta všem ptáčkům sypeme v Zahrádce zobání. A aby i ostatní děti a rodiče měli kam ptáčkům dávat krmení, uspořádali jsme toto setkání, kde se vyráběla kreativní, přírodní krmítka. A dokonce jsme si pár ptáčků mohli prohlédnout zblízka. Paní ornitoložka nám mnohé o ptáčcích pověděla, potom ptáčky okroužkovala a společně jsme je vypustili...

Toho dne se naše zahrádka zaplnila dýněmi a strašidelnými tvory. Čarodějnice, princezny, upíři a spidermani se po vydlábání dýní směle vrhli do plnění úkolů, které je dovedly až na drákulovu stezku odvahy. Vše skončilo dobře, odměnu za vydařenou práci si strašidla rozdělila, a na cestu domů si posvítila vlastnoručně vyrobenými dýňovými lucernami.

Kroužek objevuje prostor, který nás obklopuje (zahrádka, les, bambusový háj atd.). Učíme se pracovat s videem, fotkou, zvukovým záznamem, nástroji, jako je kompas, metr, mikroskop a další. Děti si tvoří kreativní digitální materiály (digitální knihu, video, komiks), které si mohou zařadit do svého portfolia . Kroužek v případě zájmu otevíráme i v...

Kroužek objev svého genia putuje po ostrovech schopností a dovedností, objevuje tak silné stránky a hledá směr v našem životě. Kroužek v případě zájmu otevíráme i v roce 2019. Více informací zde.